Struktura i władze PSWNA

Władze

Andrzej Wyszyński

Andrzej Wyszyński

Prezes Zarządu PSWNA

W Zarządzie PSWNA zasiada nieprzerwanie od 2007 roku. Jednocześnie od lat związany jest z branżą drogową, a obecnie pełni funkcję Prezesa spółki PRInż-1 Sp. z o.o. należącej do grupy Polimex-Mostostal. Wcześniej związany między innymi z takimi firmami jak: Eurovia Polska S.A., Polimex-Mostostal S.A., Colas Polska sp. z o.o.

Andrzej Wyszyński jest absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego na Politechnice Krakowskiej. Kształcił się także podyplomowo na Akademii Ekonomicznej w Krakowie i na L’Université des Sciences et Technologies de Lille (Francja).

Adam Wojczuk

Adam Wojczuk

Członek Zarządu PSWNA

W Zarządzie PSWNA zasiada nieprzerwanie od 2008 roku. Jednocześnie od kwietnia 2004 roku związany zawodowo z Lotos Asfalt Sp. z o.o. Od początku zatrudnienie do października 2013 roku zajmował stanowisko Dyrektora Handlowego, a od listopada 2013 roku pełni funkcję Dyrektora ds. Strategii Rozwoju.

Adam Wojczuk ukończył Politechnikę Gdańską na Wydziale Budownictwa Lądowego. Jest również absolwentem programu Executive MBA Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.

Ewelina Karp-Kręglicka

Ewelina Karp-Kręglicka

Członek Zarządu PSWNA

W Zarządzie PSWNA zasiada nieprzerwanie od 2013 roku. Jednocześnie od stycznia 2010 roku pełni funkcję Dyrektora ds. zapewnienia jakości w firmie Budimex S.A. Od 2006 do 2009 roku była związana z firmą Heilit Woerner Polska Sp z o.o. gdzie pełniła funkcję Kierownika ds. zapewniania jakości. Wcześniej od 2004 do 2005 roku Zastępca Kierownika ds. jakości i Inżynier Budowy w Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o., a od 2002 do 2004 roku jako Inżynier Budowy w Complex Projekt 2.

Ewelina Karp-Kręglicka ukończyła Politechnikę Częstochowską na specjalizacji „Konstrukcje budowlane i inżynierskie”. Jest również absolwentką programu stypendialnego Erasmus-Sokrates na Katolickim Uniwersytecie w Leuven Belgia oraz ukończyła podyplomowe międzynarodowe studia menadżerskie na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej. 

Jacek Krzemiński

Jacek Krzemiński

Członek Zarządu PSWNA

W Zarządzie PSWNA zasiada od 2017 roku. Jednocześnie od czerwca 2012 roku związany zawodowo z Bilfinger Infrastructure S.A./PORR Polska Infrastruktura S.A., gdzie pełni funkcję Kierownika Zespołu ds. Jakości Robót. Wcześniej od 2005 do 2012 Dyrektor Biura Głównego Technologa w Mostostal Warszawa S.A., a od 2002 do 2005 roku Specjalista ds. badań laboratoryjnych w firmie Budimex Dromex w Grupie Budimex S.A.

Jacek Krzemiński jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na Wydziale Inżynierii Lądowej.

Tomasz Przeradzki

Tomasz Przeradzki

Członek Zarządu PSWNA

W Zarządzie PSWNA zasiada nieprzerwanie od 2012 roku. Jednocześnie od 2007 roku związany zawodowo z Atlas Copco Polska, gdzie pełni funkcję Dyrektora Generalnego. Od 2004 do 2007 roku zajmował stanowisko Prezesa Zarządu Dynapac Polska. Wcześniej od 2001 do 2004 roku Prezes Zarządu Metso Minerals Polska, a od 1994 do 2001 roku Prezes Zarządu Svedala Polska.

Tomasz Przeradzki jest absolwentem Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach na Wydziale Handlu, Transportu i Usług.

Dawid Żymełka

Członek Zarządu PSWNA

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Biuro

Zbigniew Krupa

Zbigniew Krupa

Pełnomocnik Zarządu PSWNA

Pełnomocnikiem Zarządu PSWNA jest od lipca 2013. Wcześniej pracował w firmie Strabag pełniąc funkcję Dyrektora Dyrekcji WMA. W latach 1986 do 2005 pracował w firmie Dromex S.A – po przekształceniach własnościowych Budimex Dromex S.A i Budimex S.A pełniąc funkcję Dyrektora Usług Sprzętowych. W tym okresie w latach 1986 do 1996 przebywał na kontraktach Dromexu w Libii pelniąc funkcję Dyrektora Kontraktów Wschodnich.

Jolanta Szulhaniuk

Jolanta Szulhaniuk

Sekretariat