INRECO-EMULSJA jest firmą skupiającą się na produkcji i sprzedaży surowców asfaltowych dedykowanych do budowy dróg. Głównymi produktami w asortymencie Spółki są kationowe emulsje asfaltowe oraz asfalty modyfikowane polimerami, na które firma posiada certyfikacje. W swojej działalności INRECO świadczy również usługę skropień emulsją asfaltową.

 

INRECO-EMULSJA działa na rynku już od 1998 roku. Firma zdobyła spore doświadczenie w zakresie technologii emulsyjnych współpracując z wieloma firmami wykonawczymi. Z biegiem lat INRECO rozszerzyło swoją działalność poprzez sprzedaż usług skropień oraz wprowadzając nowy produkt- polimeroasfalty. Spółka stale się rozwija i poszerza swoją wiedzę, poprzez rozwój laboratorium oraz współpracę z klientami.

 

PSWNA jest stowarzyszeniem zajmującym się ściśle branżą, która dotyczy działalności firmy INRECO-EMULSJA. W związku z realnym wpływem Stowarzyszenia na rozwój nowych technologii asfaltowych oraz promowaniem poszerzania wiedzy w zakresie drogownictwa, członkostwo INRECO w strukturach PSWNA może wspomóc ciekawe oraz potrzebne działania i inicjatywy dla potrzeb drogownictwa. Czynny udział w pracach Stowarzyszenia będzie stanowić również wartościowy i nowy impuls dla działań firmy.