W dniu 5 listopada 2009 r. w Hotelu Holiday Inn w Józefowie k/Warszawy odbyły się obchody Jubileuszu 10-lecia Polskiego Stowarzyszenia Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych, zorganizowane podczas XXI Seminarium Technicznego PSWNA

w dniach 4-6 listopada 2009 pod hasłem: „XXI wiek w drogownictwie”.

Dwudniową konferencję podzielono na 2 części:

–  obchody Jubileuszu 10-lecia PSWNA. Jubileusz ten to wyjątkowe spotkanie Członków i Sympatyków naszego Stowarzyszenia. Z tej okazji na uroczystości obchodów Jubileuszu pojawili się Goście honorowi: reprezentanci środowisk naukowych, centralnej i wojewódzkiej administracji drogowej, duże grono osób wspierających i współpracujących z  PSWNA, jak również  przedstawiciele firm – członków Stowarzyszenia.

XXI. Seminarium Techniczne – podczas którego odbyły się dwie sesje merytoryczne:

Sesja I – Kierunki rozwoju infrastruktury drogowej,

Sesja II – Produkty wapiennicze.

            Każdą sesję zamykał czas przeznaczony na pytania i dyskusję, po czym przewodniczący dokonywał krótkiego podsumowania.

            Wszystkie referaty zostały zaprezentowane przez znakomite grono prelegentów, wśród których znaleźli się krajowi eksperci z branży: prof. Wojciech Suchorzewski , prof. Dariusz Sybilski, prof. Marek Iwański,  dr  Piotr Jaskuła oraz eksperci z zagranicy:  Egbert Beuving z Belgii – Dyrektor Techniczny Europejskiego Stowarzyszenia Nawierzchni Asfaltowych (EAPA), Heinz Aeschlimann ze Szwajcarii i Didier Lesueur z Belgii.

            Każdą sesję zamykał czas przeznaczony na pytania i dyskusję, po czym przewodniczący dokonywał krótkiego podsumowania.

Jubileusz 10-Lecia PSWNA.pdf, 340KB

XXI Seminarium Techniczne PSWNA.pdf, 400KB