foto

Seminarium PSWNA: Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne Seminarium PSWNA: Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji, które odbędą się 11 maja 2022 r. w godz. 12.00-14.00, sala konferencyjna E1, hala E podczas Targów Nowa Infrastruktura na Targach Kielce. 

Seminarium PSWNA: Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji, 11 maja 2022 r. 12.00-14.00 Targi Nowa Infrastruktura na Targach Kielce

Program Seminarium

12.00-12.10. Otwarcie seminarium, przywitanie gości – Andrzej Wyszyński, prezes PSWNA.

12.10-12.30. Prezentacja "Kompleksowa budowa sieci tras rowerowych i urządzeń UTO w województwie warmińsko-mazurskim" - Waldemar Królikowski, Dyrektor ZDW Olsztyn.

12.30-12.50. Prezentacja „Asfaltowe drogi dla rowerów - od projektu do wykonania"- dr hab. inż., prof. IBDiM Wojciech Bańkowski.

12.50-13.10. Prezentacja „Bezpieczeństwo ruchu rowerowego w świetle przepisów techniczno- budowlanych" - mgr inż. Karolina Jesionkiewicz-Niedzińska, Politechnika Warszawska

13.10-13.30. Prezentacja „Przykłady realizacji ścieżek rowerowych z Polski i świata”- Paweł Adamczyk, Eurovia Polska.

13.30-13.50. Prezentacja "Infrastruktura dla mobilności aktywnej kluczem zrównoważonego rozwoju miast"- Roger Jackowski, aktywista Stowarzyszenia Rowerowa Metropolia.

13.50-14.00. Debata i zakończenie seminarium.

Moderator -  dr inż. Wojciech Sorociak, Politechnika Śląska, Eurovia Polska


Wydarzenie jest bezpłatne i odbywa się w formule hybrydowej, w formie stacjonarnej dostępnych jest maksymalnie 60 miejsc. Na wydarzenie obowiązuje rejestracja. Prosimy o podanie w rejestracji wybranej formy uczestnictwa oraz swoich danych, na które zostanie przesłany link do transmisji seminarium. 

Your Information

Rejestracja

Znana mi jest treść Polityki prywatności i ją akceptuję. Poinformowano mnie kim jest administrator danych, w jakim celu dane będą przetwarzane i jakie prawa mi przysługują.

Twoich danych?

Uczestnicy
Forma uczestnictwa
Forma uczestnictwa
Terms

Dodatkowe informacje

  • event_available Termin: 11 -
  • schedule Czas trwania: 2h
  • work_outline Rodzaj: Hybrydowe
  • local_atm Cena: 0.00 zł/os.
Rejestracja została zamknięta
Email
Scroll to top