UNIMOT Bitumen dołączył do PSWNA

Published: wt., 02/20/2024 - 09:17

UNIMOT Bitumen Sp. z o.o. dołączył do struktury Członków Wspierających Polskiego Stowarzyszenia Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych. Obecnie Stowarzyszenie zrzesza kilkudziesięciu Członków reprezentujących praktycznie każdy obszar związany
z funkcjonowaniem drogownictwa w Polsce.


UNIMOT Bitumen Sp. z o.o. to polski producent produktów asfaltowych o zasięgu krajowym oraz europejskim. Jesteśmy jednym z największych i najnowocześniejszych producentów tej branży w Europie środkowo- wschodniej. Spółka oferuje swoim klientom szeroką gamę asfaltów: drogowych, modyfikowanych MODBIT, przemysłowych i specjalistycznych. Zespół firmy wprowadził na polski rynek budownictwa drogowego nowatorskie produkty: asfalty modyfikowane z dodatkiem gumy (MODBIT CR), asfalty drogowe WMA oraz asfalty wysokomodyfikowane MODBIT HiMA do budowy nawierzchni długowiecznych.

 - Doceniam możliwość dołączenia UNIMOT Bitumen Sp z o.o. do Stowarzyszenia. Pomimo, że pod nową nazwą funkcjonujemy od kwietnia 2023 roku, to legitymujemy się ponad 20 letnim doświadczeniem w produkcji asfaltów. Jestem przekonany, że posiadając w swoich szeregach szerokie grono specjalistów i ekspertów oraz zapewniając rynkowi znaczący wolumen produktów asfaltowych przyczynimy się do działań na rzecz poprawy jakości dróg w Polsce - powiedział Marcin Opaliński, Prezes Zarządu UNIMOT Bitumen Sp. z o.o.


PSWNA wspiera i promuje wszelkie działania  prowadzące do rozwoju wiedzy z zakresu drogownictwa w Polsce oraz szerzy i propaguje nowoczesne technologie asfaltowe.

Obecność UNIMOT Bitumen w strukturach PSWNA niewątpliwie wzmocni pozycję i siłę oddziaływania Stowarzyszenia.

- Wierzymy, że współpraca przyniesie każdej ze stron wiele wymiernych korzyści. Z radością witamy UNIMOT Bitumen w naszym gronie wyczekując wspólnych działań i inicjatyw nakierowanych na efektywne wspieranie działań w zakresie rozwoju drogownictwa w Polsce – podkreśliła Ewelina Karp-Kręglicka, Prezes Zarządu PSWNA.

Print Friendly and PDF
Email
Scroll to top